معرفی یکی از پرفروش ترین پوشک بزرگسال شورتی جان پد ترک

معرفی یکی از پر فروش ترین پوشک بزرگسالان شورتی جان پد ترک

امروز مصرف پوشک های شورتی یکبار مصرف رو به افزایش است . و انتخاب پوشک بزرگسالان شورتی مناسب یکی از دقدقه های خانواده ها می باشد . ما در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از پرفروش ترین های پوشک بزرگسال بی اختیاری شورتی برند ترک جان پد بپردازیم . بله جان پد که به گویش ترکی می باشد که در لاتین canped نوشته می شود که کن پد خوانده می شود .

ولی از آنجا که در زبان ترکی استانبولی جان پد گفته می شود در ایران نیز اکثرا جان پد می گویند . حال باید توجه شما رو به دلایل استقبال زیاد این پوشک جلب کنم .

دلایل فروش بالای پوشک بزرگسالان شورتی جان پد چیست :

  • سایز بندی مناسب کن پد :

این پوشینه بی اختیار در 4 سایز استاندار به بازار عرضه شده است که افراد زیادی را تحت پوشش خود قرار می دهد که همین علت یکی از علل استقبال با لا به این پد ها می باشد از آدم های خیلی لاغر تا چاق ترین افراد می توانند سایز مناسب خود را پیدا کنند.

  • قیمت بسیار مناسب جان پد :

پوشینه یکبار مصرف canped با قیمت مناسبی که دارد که آن را به یکی از ارزان ترین پوشیک بزرگسالان شورتی تبدیل کرده است . قیمتی که در بازه قیمت 120 تا 160 هزار تومان عرضه می شود . این قیمت ها به پوشک های چسبی که کیفیت مناسبی ندارند نزدیک است.

  • کیفیت ساخت بسیار مناسب کانپد :

در ساخت پوشینه کانپد ( جان پد شورتی ) از مواد درجه یک با کیفیت ساخت بالا استفاده شده است . بسیار نرم و لطیف می باشند . دذای قدرت جذب بسیار مناسبی می باشد . دور کمر آن از کش هایی با کیفیت بالا که کمر فرد استفاده کننده را اذیت نمی کند . پودر جاذبی با کیفیت که از نشط بو جلوگیری می کند .

حال با بررسی موارد بالا می توان فهمید که چران جان پد شورتی یکی از پرفروش ترین پوشک بزرگسال های شورتی در بازار می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *