گام به گام با نحوه پوشیدن پوشک بزرگسال چسبیش

گام به گام با نحوه پوشیدن پوشک بزرگسال چسبی

یک مسئله مهم قبل از خرید یا بعد از آن، نحوه پوشیدن پوشک بزرگسال چسبی یا همان پوشینه بزرگسال چسبی است. اینکه چطور باید از آن استفاده کرد و آیا ساز و کار آن مانند پوشک معمولی برای کودکان است که به صورت چسبی سر جا، سفت می شوند؟ اموزش بستن پوشک بزرگسالان را ما در این سایت به شما می آموزیم .

نکات اولیه قبل از آشنایی با نحوه پوشیدن پوشک بزرگسال چسبی

قبل از آشنایی با نحوه پوشیدن پوشک بزرگسال چسبی باید بدانید که این دست محصولات، در تمام بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد و دارای انعطاف و خاصیت کشسانی بیشتری است. چون بزرگسالان اصولا روند فعالیت و جثه بزرگتری دارند. این نوع پوشینه ها در هنگام پوشیدن، باید فیت بدن شوند وگرنه، نشتی رخ خواهد داد.

اول اینکه حتما سایز مناسب پوشک چسبی را برای سالمند مورد نظرتان تهیه کنید تا در حین پوشیدن، مشکلی برای فرد بوجود نیاید. قدرت جذب و مواد به کار رفته در تولید آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که نوع پوشک انتخابی ضد حساسیت و مطابق با استاندارد های بهداشتی است.

نحوه پوشاندن پوشک بزرگسال چسبی چگونه است؟

در مرحله اول باید پوشک را کامل باز کنید. بزرگسال را روی تخت به حالت نیم دمر خوابانیده و پوشک قبلی را باز کنید. پوشک چسبی کامل باز شده را از وسط روی هم تا کنید و بین پاهای شخص مسن قرار دهید (در همان پوزیشن قبلی).

اموزش بستن پوشک بزرگسالان چسبی در پوشک سنتر با قیمت مناسب می باشد.

بعد از اینکار قسمت پشت پوشک را که روی هم قرار گرفته است را از هم باز کنید، به طوریکه کل ناحیه پشتی وی را پوشش دهد. پشت ناحیه باسن وی باید یک حالت مثلثی از پوشک ایجاد شود که در تصویر زیر قابل مشاهده است.

نحوه پوشاندن پوشک بزرگسال چسبی

سپس او را به حالت طاق باز برگردانده و همین عمل را برای بخش جلویی پوشک اعمال کنید. چسب های پوشک را سر جایشان بچسبانید و لباس وی را تنظیم کنید. شما موفق شدید تا نحوه پوشیده شدن پوشک بزرگسال چسبی را به درستی انجام دهید. این راحت ترین روش برای انجام این کار با در نظر گرفتن شرایط ویژه افراد سالمند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *