معرفی بهترین های پوشینه شورتی بزرگسال

برای آشنایی با بهترین پوشک بزرگسال ( پوشینه ) باید مفاهیم مهام را بشناسیم. از انواع مدل های پوشینه که  چسبی و شورتی چگونه است. کیفیت های پد های بی اختیاری ، نوع جذب پوشک بزرگسال ها ، کیفیت مواد اولیه و پودر های جاذب در آنها چگونه است.

اول به معرفی پوشینه بزرگسال می پردازیم . افرادی که بی اختیاری دارند از پد هایی به عنوان پوشینه استفاده می شود. انواع مختلفی دارد ، پوشینه بزرگسال شورتی و چسبی دارند ، در کیفیت های مختلف عرضه می شود . ما در این مقاله قصد داریم ، به معرفی بهترین برند های پوشینه در نوع شورتی به پردازیم. پوشینه بی اختیاری سالمندان با کیفت را از پوشک سنتر بخواهید .

انواع برند پوشینه بزرگسال شورتی

پوشینه شورتی در برند ها و مارک های مختلف عرضه می شود که ما پر فروش ترین ها و پد های موجود در بازار ایران را معرفی می کنیم .

  • پوشینه فلوفسان :

پوشک شورتی بزرگسال فلوفسان یکی از بهترین ها می باشد. قدرت جذب بالا ، کیفیت ساخت عالی ، دارای لایه های تنفسی و مدل شورتی از ویژگی های بارز این پوشینه می باشد . که در دو سطح جذب بالا و جذب متوسط به بازار عرضه شده است . به مدل جذب بالا فلوفسان مدل ماکسی maxi  و به مدل جذب متوسط اکسترا گفته می شود .

  • پوشینه نوا اسلیپ :

پوشینه بی اختیاری  شورتی نوا اسلیپ ایتالیایی است ، یکی از بهترین ها در زمینه تولید پوشینه شورتی در بازار می باشد ، ضد حساسیتی ، جذب مناسب آب ، لایه های تنفسی برای رد و بدل شدن هوا ، نشانگر تعویض پوشک و … از نشانه های مثبت این محصول می باشد .

  • پوشینه ابری فلکس :

پوشینه سالمندان ابری فلکس محصول کمپانی آبنا می باشد ، این محصول دانمارکی است  و دارای تاییده های بهداشتی اتحادیه اروپا می باشد ، این محصول همانند فلوفسان در دو جذب به بازار عرضه شده است ، جذب بالا که با نشان 3 مثلا ، ابری فلکس l3 یا m3 نشانه گذاری شده است . و جذب متوسط که با نشان 1 ، مثل ابریفلکس l1, m1, s1 می باشند .

  • پوشینه اتندز :

پوشینه یکبار مصرف اتندز ساخته سوئد می باشد ، در بسته بندی های قرمز رنگ می باشد ، تعداد موجد در هربسته 16 و 18 عددی است ، و مقرون به صرفه می باشند ، از لحاظ اقتصادی مناسب افراد متوسط می باشد . کیفیت ساخت خوبی دارد و مدل جذب بالا آن با پوشک ابری l3 برابری می کند . فاق آن بلند است .

  • پوشینه جان پد :

پوشینه شورتی یکبار مصرف جان پد که کنپد نیز گفته می شود ، یکی از ارزانترین پد های بی اختیاری موجود در بازار ایران می باشد ، در بسته های 8 و 10 عددی عرضه می شود ، دارای لایه هی کتان باجذب مناسب می باشد .

منبع مقاله: پوشکسنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *